خانه > صنعت > نساجی > فروش پارچه ضد آب برزنت | خرید اینترنتی پارچه برزنتی

فروش پارچه ضد آب برزنت | خرید اینترنتی پارچه برزنتی

شماره آگهی : 8462
فروش پارچه ضد آب برزنت | خرید اینترنتی پارچه برزنتی
آگهی غیر فعال!
بیشتر...

فروش پارچه ضد آب برزنت به صورت حضوری با به صورت اینترنتی از طزیق وب سایت انجام می شود. همانطور که می دانید، پارچه برزنتی یکی از مقاوم ترین انواع پارچه های تولید می باشد که در صنایع مختلف کاربرد دارد. این پارچه از الیاف پلی استر و کرباس ساخته می شود و با توجه به مکان استفاده دارای خواص و ویژگی های مختلفی می باشد. به عنوان مثال اکثر پارچه های برزنتی ضد آب هستند و آب باران را از خود عبور نمی دهند. سایر خواص برزنت شامل ضد آب و نسوز بودن پارچه و مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش و دوام و عمر طولانی پارچه می باشد. یکی دیگر از ویژگی های آن عدم عبور نفوذ نور خورشید در این پارچه ها می باشد. بنابراین با توجه به این خاصیت از آن برای چادر خودرو و روکش بار و انواع چادر های مسافرتی استفاده می شود.

کیفیت بالای پارچه تولیدی، ابعاد پارچه و برند تولید کننده پارچه در تعیین قیمت آن موثر است. این محصولات توسط مجموعه و گروه اترس با قیمت های مناسب و ارزان به مشتریان عرضه می شوند. دوخت پارچه برزنتی و چادر های برزنتی از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد. کیفیت دوخت و استاندارد بودن آن تاثیر فراوانی در کیفیت پارچه تولیدی دارد.

برای اطلاع از قیمت پارچه برزنتی و چگونگی خرید اینترنتی پارچه با شماره های درج شده در آگهی در تماس باشید. این مجموعه تولید کننده انواع برزنت نانو ضد آب، برزنت مشمعی، برزنت نسوز و ... می باشد.

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید:

-

خوب است بدانید:

سعید خسروی ، از 1741 روز پیش عضو سایت ثبت ها میباشد.


این آگهی را در اولین بار در 14th Oct 2020 ثبت کرده که در مجموع 50223 بازدید داشته و در 14th May 2024 بروزرسانی شده است.


سعید خسروی

اترس گروپ عضویت: 1741 روز پیش
تلفن این آگهی منقضی شده بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود!