خانه > صنعت > مواد شیمیایی > جدیدترین قیمت موراکسید

شماره آگهی : 11868
جدیدترین قیمت موراکسید
آگهی غیر فعال!

مور اکسید چیست؟
موراکسید (NHCHNO, or CHNO·NH) که آمونیوم پورپورات یا MX نیز نامیده می شود، نمک آمونیوم اسید پورپورات است. این ماده جامد بنفش رنگی است که در آب قابل حل است. این ترکیب به عنوان معرف شاخص استفاده شد. محلول‌های آبی در pH های کم زرد رنگ است، در محلول های اسیدی ضعیف به رنگ قرمز مایل به بنفش و در محلول های قلیایی به رنگ بنفش -آبی است.
روش تهیه موراکسید:
موراکسید از ترکیب آلوکسانتین با آمونیاک در دمای درجه سانتی‌گراد یا با ترکیب اورامیل (اسید آمینوباربیتوریک) با اکسید جیوه تهیه می شود. همچنین ممکن است با هضم آلوکسان با آمونیاک الکلی تهیه شود.
کاربرد مور اکسید:
از موركساید در شیمی تجزیه به عنوان یك شناساگر کمپلکسومتری برای تیتراسیون کمپلکسومتری، اغلب یون های كلسیم، و همچنین برای مس، نیكل، کبالت، Th و فلزات خاكی کمیاب استفاده می شود. موراکسید به عنوان یک لیگاند سه دندانه عمل می کند.
استفاده از آن توسط الکترودهای انتخابی یون کلسیم ممنوع شده است.

جدیدترین قیمت موراکسید،ویژگی های موراکسید،موراکسید چیست،حمل موراکسید،دیتاشیت موراکسید،آشنایی با موراکسید،فروشگاه آنلاین افراکم،عرضه موراکسید،فروشنده موراکسید،اخبار موراکسید،علوم آزمایشگاهی،خواص موراکسید،فروش اینترنتی موراکسید،آزمایشگاه تحقیقاتی،کدمرک ،بزرگ ترین عرضه کننده موراکسید

امکان خرید و فروش محصول موراکسید در مجموعه شرکت تولیدی بازرگانی افراکم برای مشتریان فراهم گردیده است.
جهت ارتباط با افراکم:
آدرس دفتر:تهران میدان شیخ بهایی خیابان خدامی
آدرس ایمیلchem.afrachem@gmail.com
وب سایت :afrachem.com
اینستا:afrachem
موبایل :-
تلفن : ---