آگهی ویژه مرتبط

خانه > خدمات > تعمیر لوازم > تخصصی ترین مرجع تعمیر انواع دستگاه کرایولیپولیز

تخصصی ترین مرجع تعمیر انواع دستگاه کرایولیپولیز

شماره آگهی : 18918
تخصصی ترین مرجع تعمیر انواع دستگاه کرایولیپولیز
رایگان
بیشتر...

مهم‌ترین قدم در تعمیرات تجهیزات زیبایی، انتخاب مرکز معتبر برای انجام این خدمات است. دستگاه های لاغری از قطعات زیادی ساخته شده اند، که بطور خلاصه به دو بخش نرم افزای و سخت افزاری تقسیم می شوند. اختلال در هر کدام از این بخش ها می تواند به عملکرد کلی دستگاه آسیب برساند. به همین دلیل مرکز تعمیرات دستگاه لاغری باید در هر دو بخش توانایی و مهارت بالایی داشته باشد. شرکت تجهیزات زیبایی فانو با بیش از یک دهه ارایه خدمات فنی و تعمیر تجهیزات زیبای و لاغری به مشهورترین کلینیک‌های ایران، متشکل از کادر فنی متخصص و مجرب، در هر دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری حرفه‌ای و با تجربه هستند. رایج ترین مشکلاتی که برای دستگاه لاغری ممکن است رخ دهد، عبارت است از: خرابی پمپ آب، خرابی برد، خرابی هندپیس ها، خرابی بوردهای درایور، خرابی پمپ وکیوم ، اختلال در قطعات الکترونیکی، اختلال در مانیتور، اختلال در المان های خنک کننده، تعویض TEC وسنسور دما، تعمیر و تعویض پمپ سیر کوله آب،اختلال در پاور دستگاه، اختلال در کریستال های التراسونیک در برخی از دستگاه های لاغری.
پیشنهاد ما به شما این است که پیش از روی دادن این مشکلات در بازه های زمانی معین، سرویس دوره‌ای دستگاه لاغری خود را انجام دهید. کالبیراسیون و یا سرویس و تنظیم دستگاه، یکی از مهم ترین کارهایی است که پیش از تعمیرات دستگاه لاغری باید انجام شود.
مهندسین شرکت تجهیزات زیبایی فانوآماده ارایه خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای کلیه دستگاه‌های کرایولیپولیز بکو، کول‌شیپ، کول‌تک و ... می‌باشند. در ارایه خدمات تعمیر و ارتقا کیفیت دستگاه هیچگونه محدودیت و بن‌بستی برای ما وجود ندارد.
کیفیت و تعهد در انجام تعمیرات را با مهندسین با تجربه و دارای تخصص شرکت فانو تجربه کنید. جهت انجام تعمیرات و سرویس دوره‌ای دستگاه کرایولیپولیز و سایر دستگاه‌های لاغری و زیبایی با ما تماس بگیرید:
0922-603-6519

خوب است بدانید:

حسینی ، از 885 روز پیش عضو سایت ثبت ها میباشد.


این آگهی را در اولین بار در 7th Oct 2022 ثبت کرده که در مجموع 261 بازدید داشته و در 18th Jun 2024 بروزرسانی شده است.


اطلاعات تماس

حسینی

شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی فانو عضویت: 885 روز پیش
تلفن 092260366519
شماره واتس اپ چت واتس‌اَپ
آدرس صفحه اینستاگرام اینستاگرام
آدرس تهران میدان المپیک خیابان مرادی
اطلاعات فوق را با اسکن کد زیر، روی موبایل خود دریافت کنید
کی آر کد