خانه > خدمات > ثبت شرکتها > مشاوره و پیاده سازی ایزو 9001:2015

مشاوره و پیاده سازی ایزو 9001:2015

شماره آگهی : 11509
مشاوره و پیاده سازی ایزو 9001:2015
آگهی غیر فعال!
بیشتر...

چرا به تدوین و برقراری استاندارها نیاز داریم؟

امروزه پیشرفت و بهبود کیفیت در ارائه خدمات و محصولات نقش مهمی در موفقیت یک سازمان ایفا می کند. رقابت در جلب نظر مشتری، باعث شده که سازمان ها و شرکت ها به فکر بهبود کیفیت، مدیریت منابع و اصلاح گردش کارها بیفتند.

در این راستا، برای بررسی نحوه کار، دستورالعمل ها و چرخه های موجود در سازمان های مختلف و قیاس آن ها، وجود استانداردهای مربوطه و تدوین قوانین نیازی ضروریست. چرا که بر اساس این چارچوب ها می توان به نتایج صریح تر و صحیح تری دست یافت.

رعایت استانداردهای ایزو در تولید و عرضه محصولات و خدمات از چنان اهمیتی برخوردار است که در عرصه تجارت جهانی، استانداردهای ایزو شرط اولیه در داد و ستدهای بینالمللی قرار گرفته است.

استاندارد سندی است که می تواند الزامات، مشخصات، دستور العمل ها و یا ویژگی های مورد نیاز برای اطمینان از انطباق همیشگی مواد، محصولات، فرآیند ها و خدمات با اهداف سازمان را فراهم آورد. سازمان ملی استاندارد بیش از استاندارد بین المللی منتشر نموده است.

انطباق با استاندارد های بین المللی به مشتریان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که محصولات و خدمات ؛ ایمن، قابل اعتماد، دارای کیفیت خوب و برای محیط پیرامون مفید هستند. در حوزه کسب و کار، ابزارهای استراتژیک را برای کاهش هزینه ها و به حداقل رساندن ضایعات و خطاها و افزایش بهره وری فراهم می آورد. استاندارد های بین المللی ستون فقرات جامعه ما و تسهیل کننده تجارت بین المللی و بهبود محیط زندگی ما در جامعه می باشد.

چرا سازمان به استاندارد ایزو نیاز دارد؟

تمامی سازمان ها برای بقای خود نیازمند جذب و حفظ مشتری هستند که این مهم تنها از طریق جلب رضایت مشتریان و مشعوف سازی آنان حاصل می گردد. ایزو و فرآیند های استاندارد شده آن باعث ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات و خدمات و همچنین کاهش هزینه های تمام شده سازمان ها با توجه به نیاز های متغیر مشتریان شده که می تواند در بلند مدت منجر به سود آوری بنگاه های اقتصادی می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید.

خوب است بدانید:

کاربر ، از 2190 روز پیش عضو سایت ثبت ها میباشد.


این آگهی را در اولین بار در 11th May 2021 ثبت کرده که در مجموع 27101 بازدید داشته و در 17th Jun 2024 بروزرسانی شده است.


تلفن این آگهی منقضی شده بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود!